Elektros instaliacija

Elektros instaliacijos įrengimo darbai yra ypatingai atsakingas naujų namų ir butų statybų etapas, kuriuo metu būtina pasirūpinti ne tik saugia elektros instaliacija, bet ir sklandžiai funkcionuojančiais elektros prietaisais. Kvalifikuoti „Statvilos“ įmonės specialistai atlieka visus elektros montavimo bei įrengimo darbus, realizuoja numatytą projektą bei užtikrina, kad galutinis rezultatas patenkins net ir labai reiklaus užsakovo lūkesčius. Prieš darbų pradžią mūsų įmonės darbuotojai konsultuoja, pataria ir kartu su būsto savininkais ieško tinkamiausio sprendimo. Įmonėje dirba tik kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį elektros įrengimo srityje. Mes užtikriname ir garantuojame aukštą atliktų darbų kokybę bei saugumą, suteikiame garantiją. Prisiminkite, kad visi elektros instaliacijos darbai turi būti atlikti tik specialistų, turinčių leidimą, bei puikiai išmanančių elektrosaugos reikalavimus.

Elektros instaliacijos įrengimas yra viena iš “Statvila” įmonės veiklos sričių. Savo būsimiems klientams siūlome vidaus ir lauko elektros instaliacijos įrengimą, atliekame elektros įvado pajungimą į būstą, jo montavimą ir remontą, taip pat ir kt. darbus. Elektros įrengimą būste teoriškai ir praktiškai mes skirstome į du pagrindinius etapus: pirmą elektros instaliacijos montavimo etapą, kuris apima pagrindinių lauko ir vidaus elektros kabelinių linijų, elektros skydų, įžeminimo, instaliacinių dėžučių montavimą, bei antrą elektros instaliacijos įrengimo etapą, kuris atliekamas po būsto vidaus apdailos darbų užbaigimo arba kartu su vidaus apdailos darbais. “Statvila” įmonės specialistai atlieka visus būsto elektros instaliacijos darbus bei parengia ir derina reikalingus dokumentus, elektrotechninius projektus.

“Akmenda” specialistų atliekami elektros instaliacijos įrengimo darbai:

  • vidaus ir lauko elektros instaliacijos įrengimo darbai;
  • elektros įvadų įrengimo darbai;
  • elektros šildymo sistemų įrengimo darbai;
  • vidaus ir lauko apšvietimo montavimo darbai.

Taip pat paruošiame elektros įrengimo dokumentus:

  • elektrotechninė dokumentacija;
  • darbus priduodame Valstybinei energetikos inspekcijai.

“Akmenda” įmonės specialistai elektros įrengimo darbus atlieka tiek naujai statomuose, tiek rekonstruojamuose objektuose. Siūlome Jums kokybiškas paslaugas, kuriuos yra pagrįstos mūsų įmonės darbuotojų aukšta kvalifikacija bei ilgamete patirtimi. Galime garantuoti sklandų bei saugų Jūsų būsto elektros ūkio darbą.

Domina mūsų siūlomos paslaugos?