Buto ir namo rekonstrukcijos, renovacijos ir remonto darbai

Buto rekonstrukcija dažniausiai išsprendžia esamas problemas, susijusias su erdvių perskirstymu:

  • Atsiranda galimybė sujungti nedidelę virtuvę su svetaine ir tokiu būdų pasididinti šią zoną;
  • Pasididinti ar susimažinti miegamąjį;
  • Susimažinti kambarių skaičių, didinant kitas erdves;
  • Įsirengti drabužinę, ko ankstesnės statybos butuose nebuvo;
  • Pasididinti vonios kambarį, sujungus atskiras tualeto ir vonios patalpas.

Tad rekonstrukcijos pagalba galite savo namams suteikti daugiau jaukumo, erdvės ir šiuolaikiškumo. Buto rekonstrukcija reikalinga tuomet, kai griaunamos ar ,,perstumiamos’’ sienos, kardinaliai keičiama patalpų paskirtis. Buto rekonstrukcija vykdoma tuomet, kai bute atliekami kardinalūs pokyčiai.
Įprasta praktika rodo, kad standartinės statybos butuose pagrindinis klientų noras – panaikinti koridorius, jų erdves išnaudojant didinti kitų patalpų plotus. Taip atsikratoma tarsi nenaudingų ir nereikalingų plotų.

Kokie gi esminiai reikalavimai buto rekonstrukcijai vykdyti?

Sienų griovimas – esminis dalykas, vykdant rekonstrukciją bute. Jei ketinama griauti paprastą sieną, leidimų šiems darbams atlikti nereikia. Tačiau, jei siena kapitalinė, t.y. laikančioji – privalu parengti projektą ir turėti statybų leidimą. Namo plane visos sienos sužymėtos, tad storesnė linija reikš, kad būtent ši siena yra kapitalinė. Kapitalinės sienos laiko visą namą, tad, jei neprofesionalių meistrų pagalba ji bus griaunama, gali nukentėti viso namo stabilumas, jis gali net sugriūti. Jei namas yra saugomas valstybės kaip paveldas, tuomet ir šiuo atveju iš savivaldybės reikia gauti statybų leidimą.

Vykdant bet kokius, triukšmą keliančius statybos ar remonto darbus daugiabutyje, reikia informuoti kaimynus apie savo planus: pakabinti skelbimą ar kiekvienam atskirai pranešti ir gauti jų sutikimą.

Atliekant buto rekonstrukciją (ar remontą), šiuos darbus pabaigti reikalaujama iki 18 val.

Gavus leidimą rekonstrukcijai, reikia keisti buto planą, kurį jums perbraižys architektas projektuotojas. Tik turint tokį atnaujintą buto planą, galima imtis griovimo darbų.

Už pažeidimus, atliekant rekonstrukciją, skiriamos nemažos baudos. Be to, gali būti reikalaujama atitaisyti padarytą žalą.

O norint išvengti daugelio nepatogumų, susijusių su buto rekonstrukcija, mes siūlome kreiptis į profesionalus. Tokie esame mes – UAB ,,Statvila’’ – pasiruošę nuimti visus rūpesčius nuo jūsų pečių.

Remonto darbams atlikti griežtų reikalavimų nėra.

Nuo ko gi pradėti remontą bute? Štai keletas patarimų, padėsiančių padaryti reikiamus sprendimus jaukios ir modernios buities link:

Pasidomėkite naujausiomis interjero tendencijomis.

Žinoma, kas keletą metų niekas nekeičia sienų ar tapetų dėl madingų naujų spalvų ir raštų, grindų medžiagos ir kitų vis besikeičiančių madų interjere. Tad prisitaikykite sau jūsų poreikius labiausiai atitinkantį stilių.

Suderinkite finansines savo galimybes su norais ir svajonėmis. Geriau pataupykite, kad galutinis rezultatas jus džiugintų.

Peržiūrėkite savo būsto apšvietimą bei įvertinkite jį – gal galima įsirengti ekonomiškesnį bei modernesnį apšvietimą.

Pasirinkite tokias medžiagas, kurios būtų atsparios drėgmei, mechaniniams poveikiams bei natūralios. Įsigykite tik kokybiškas ir geras medžiagas buto remontui.

Atnaujinkite senuosius radiatorius arba pakeiskite juos moderniais ir ekonomiškais.

Perplanuokite efektyviai patalpas, kad gyventi būtų patogiau, ne tik gražiau.

Kreipkitės į statybos specialistus, kurie suplanuos remontą jūsų namuose bei įgyvendins visas idėjas profesionaliai ir kokybiškai.

Domina mūsų siūlomos paslaugos?